Hakkımızda

Tütün bitkisinin kıyılması ve sonrasında tütün kağıdına sarılması sonucu ortaya çıkarılan sigara, 18. yüzyıldan bu yana keyif aracı olarak birçok kişi tarafından bağımlılık düzeyinde kullanılıyor. Psikolojik ve fiziksel olarak sigara bağımlılığı, tüm dünyada ölümlere de neden olurken sigara bırakma konusunda da önemli çalışmalar yürütülüyor. Buna rağmen sigara, en çok tüketilen ürünler arasında yer almaya ve sigara fiyatları en çok merak edilenler arasında olmaya devam ediyor. Sigara konusunda sigara fiyatlarından sigara zararlarına kadar birçok konuya, sigaramarkalari.com platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sigara her ne kadar zararları ile birçok kişinin yaşamına olumsuz etki etse de, bağımlıları tarafından vazgeçilmez olarak görülüyor. Ülkemizde de sigara, artan vergilerle en çok zam almış ürünlerin başında gelirken sigara fiyatları ile kullanıcılarının ekonomik şartlarını zorluyor. Sigara bırakma noktasında da bir devlet politikası haline gelen sigara fiyatları konusunda zam yapma, sigara fiyat listelerinin de sürekli güncellenmesini zorunluluk haline getiriyor. En kolay biçimde sigara fiyatlarına yapılan zamların büyük bölümü, vergi olarak kullanıcısına yansıtılıyor. Tüm dünya genelinde de sigara fiyatları için devletlerin bu yönde kararlar alarak zam yapmakta olduğu da söylenebilir. Hem hemen her marka sigara için; hem de Kıbrıs Sigara Fiyatları, Parliament Sigara Fiyatları, Marlboro Sigara Fiyatları gibi başlıklarda güncel sigara fiyatları için sigaramarkalari.com platformu üzerinde kategorileri bulabilirsiniz. sigaramarkalari.com platformu sayesinde doğru ve güncel sigara fiyatlarını öğrenmekte yorulmayacaksınız.

Tarih boyunca kullanılan tütün ve sigara, giderek olumsuz etkisini üm dünyada göstermektedir. Sigara etkisi ile yaşanan ölüm sayısı, yıllık 7 milyon düzeyine ulaşmıştır. Sigara konusunda detaylı biçimde bilgilere sigaramarkalari.com platformu üzerinde yer verilmektedir. Bu detaylı bilgiler arasında sigara zararları da kolayca bulunabilecek, sigara bırakma konusunda yapılabilecek olanlar da görülebilecektir. Dumanı içerisinde birçok kanserojen madde barındırmakta olan sigara; kısa; orta ve uzun vadede insanların ölümüne neden olurken alınabilecek tedbirlere de ulaşmanız kolaylaşıyor.

Güncel sigara fiyatları konusunda tiryakilerine yönelik olarak doğru bilgilere ulaşmalarında destek vermekte olan sigaramarkalari.com platformu, sigara zararları konusunda da doğru bilgilendirmeyi ziyaretçilerine yapıyor. Elbette sigarayı azaltmak, vücuda alım miktarlarını azaltmak, hatta sigarayı tamamen bırakmak konusunda da bazı öneriler bulabilirsiniz. Bu desteği ile sigaramarkalari.com platformu, sigara nedeni ile hayata erken veda eden insanların sayısında azalmaya da olumlu bir etki sunacaktır.

İçerisinde bulunan arsenik (fare zehiri), benzin, kadmiyum (akü metali), hidrojen siyanid (gaz odaları zehiri), toluen (tiner), amonyak ve propilen glikol gibi zararlarına rağmen tüketimi yapılan ürünler arasında en üstlerde sigarayı her zaman görebiliyoruz. sigaramarkalari.com platformu hem sigara fiyatları hem de sigara zararları konusunda bilgi verirken, ekonomi ve sağlık açısından da sigara etkilerini gözler önüne serecektir. Hatta sigarayı bırakabilmeniz için gerekli olan teşvik, doğru bilgilendirmeler ile sağlayacaktır.