Kullanma Şartları

Farklı noktalardan sigaramarkalari.com platformunu ziyaret eden tüm kullanıcılar, belirlenen kullanım şartlarını ve gizlilik bildirimini kabul etmiş demektir. Bu durumu kabul etmemeniz halinde, ziyaretinizi sonlandırmanızı tavsiye ederiz. Burada belirlenen kullanım şartlar; platform üzerindeki tüm bölümlerinde kullanım şartlarına bağlı kalındığı sürece geçerli olmaktadır. Site üzerinde yer alan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için ekiplerimiz detaylı olarak çalışmalar ürütmektedir. Sunulmakta olan bu bilgilerde, teknik veya yazım hatasından kaynaklı hatalar olabilmektedir. Tüm içerik bilgileri, genel bilgi vermek amaçlı olup bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilmektedir.

Sorumluluklar

  • com, platform üzerinde yer alan bilgilerde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
  • com; kullanıcı ve üyelerin sözleşmelerine bağlı olarak hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
  • Kullanıcılar ise site kullanımı sırasında tersine mühendislik yapmayacağını, kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik çalışmayacağını ve bu gibi durumlarda doğacak her türlü zarardan sorumlu olacağını kabul eder.
  • Kullanıcılar site içindeki faaliyetlerinde; ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul etmektedir. Bu durumlarda oluşacak zarardan tamamen sorumlu olup site yönetimi bu tarz hesapları askıya alarak yasal süreci başlatabilir. Yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi taleplerin gelmesi halinde de paylaşma hakkını com saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları

  • com platformu üzerinde yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine aittir. Tüm bunlar, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Yapılan ziyaretler ve sözleşme kapsamında hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermemektedir.
  • Site üzerinde yer alan bilgiler çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, farklı noktalara aktarılıp sunulamaz. İzinsiz olarak farklı mecralarda kullanılamaz.

Gizli Bilgi

sigaramarkalari.com, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler arasında; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi şeyler bulunmaktadır. Resmi makamların talep etmesi durumunda, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince paylaşım yapılacaktır.

Kayıt ve Güvenlik

sigaramarkalari.com platformunun kullanıcıları; doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi durumda platform ile yapılan sözleşme iptal olacak ve platform yötecilerinin kullanıcı bilgilendirilmesine gitmeden hesap kapatmasının önü açılacaktır.

sigaramarkalari.com platformu kullanıcısı, hem platform üzerindeki ve hem de üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi de sorumlu olmaktadır. Yaşanabilecek olan veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden sigaramarkalari.com sorumlu tutulamaz.

Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

sigaramarkalari.com, platform tarafından sunulan hizmetler ve sözleşme şartlarında kısmi olarak veya tamamen değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikleri takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Hizmetlerden yararlanmayı sürdürmekle bu değişiklikler, de kabul etmiş sayılmaktadır.