Künye

Merhaba, web sitemizdeki tüm çalışanları ve kişisel bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz. Kişilerin iletişim bilgileri için, web sitemizin iletişim sayfasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu verilerimizi kullanmadan önce, veri politikası ve gizlilik politikası gibi sayfalarımıza da göz atmayı unutmayın!

Nazmi Taha Macit

Nazmi Taha Macit, 2004 doğumlu bir webmasterdır. Lisans eğitimini Malatya’da tamamlamıştır. İş faaliyetlerini daha iyi yönetebilmek adına, geçtiğimiz senelerde İstanbul’a yerleşmiştir.

Güncel olarak SEO danışmanlığı ve WordPress üzerine hizmet vermektedir. İşlerini profesyonel bir şekilde yapan Nazmi Taha Macit, sigaramarkalari.com web sitesinin genel yönetiminden sorumludur. İçeriklerin düzenlemesi vs. kendisine aittir. Telif hakkı sorunlarınız için kendisi ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Recep Yurtören

Recep Yurtören, 2004 doğumludur ve İstanbul’da ikamet etmektedir. Lise eğitimini bu şehirde tamamlamıştır. 5 seneyi aşkın bir süredir front-end developer olarak görev yapmaktadır.

Tasarım konusunda çok başarılı olan Recep Yurtören, web sitemizin sosyal medya ve genel tasarımından sorumludur. İçeriklerin daha anlaşılabilir ve ilgi çekici olması için emek harcamaktadır. Yine projenin yönetiminde de söz sahibi isimlerden bir tanesidir.

Mehmet Demir

Mehmet Demir, web sitemizin içeriklerinden sorumludur. Web sitemizde yayınlanan tüm makaleler, kendisinin elinden çıkmaktadır. Manisa’da doğup büyümüştür. Lisans eğitimini Ankara’da tamamlamış ve kendisini makale yazarı olarak geliştirmiştir.

Akademik yazılar yazmaktan hoşlanan Mehmet Demir, web sitemizin içeriklerini büyük bir keyif ile yazmaktadır. Sigaranın Zararları kategorisinde kendisine ait olan tüm yazılara erişim sağlayabilirsiniz.

Web sitemizde tüm konular hakkında sizlere şeffaf bir şekilde yaklaşıyoruz. Tüm bilgilerimiz konusunda sizlere karşı çok açık davranıyoruz. Yine telif hakkı ve kişilerin emekleri konusunda çok hassasız. Yine de gözümüzden kaçan durumlar olabilir. Bu gibi herhangi bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda, web sitemizin ilgili sayfalarından (İletişim, Sosyal Medya vs.) bizlere ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir sorunda, tereddüt etmeden haklı olanın payını; haklı olan kişiye vereceğimiz konusunda kendimizden eminiz. Siz de bizden emin olabilirsiniz. Web sitemizin içeriklerini, sosyal medyalarda paylaşmayı unutmayın. Bu şekilde bizlere destek olabilirsiniz, yorumlarınızı esirgemeyin.