İletişim

Merhabalar, web sitemizin bu sayfasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak iletişime geçmeden önce aşağıdaki yönergemizi takip etmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizler ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Reklam

Web sitemizde reklamlarınızı sizler için yayınlayabilir; sesinizi geniş kitlelere duyurabiliriz. Bunun için web sitemizin iletişim sayfasında yer alan formu doldurup bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sitemizde yayınlanacak olan reklamlar konusunda seçici olduğumuzu unutmayın. +18, Adult, Yasaklı Ürünlerin satışı gibi reklamları; toplum ahlakı çerçevesinde yayınlamamaktayız. Legal sektörler için olan reklamlarınızda, bizlere ulaşabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Telif Hakları

Telif hakları ve emekleriniz konusunda oldukça hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu nedenle, web sitemizde gözümüzden kaçan ihlaller konusunda derhal bizleri uyarmanızı sizlerden rica ediyoruz. Başkasına ait izinsiz ve kaynakça göstermeden kullanmış olduğumuz görsel ve içerikleri anında kaldıracak ya da sizin istekleriniz doğrultusunda kaynakça olarak telif hakkı sahibini göstereceğiz.

Haklarınızı bize bildirmek için, web sitemizin sosyal medya adreslerini veyahut da aşağıda yer alan formu kullanabilirsiniz.

İşbirliği

Tıpkı reklamlarınız gibi işbirliği için de web sitemiz sizleri hazır beklemektedir. Legal olan tüm sektörlerde, işbirliği için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İki tarafın da kazançlı çıkacağı işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için can atmaktayız.

Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız, birlikte güçlerimizi katlayabiliriz. Bunun için çekinmeden aşağıda yer alan iletişim formunu ve sosyal medya adreslerimizi kullanabilirsiniz.

E-Ticaret

Web sitemizde anlık olarak herhangi bir ürün satışı yapmamaktayız. Ancak bu durum, gelecekte de yapmayacağımız anlamına gelmiyor. Neden web sitemizde satışını yapacağımız ilk ürünler size ait olmasın?

Kendine güvenen firma ve şirketleri e-ticaret için bizler ile çalışmaya davet ediyoruz. Aşağıda yer alan iletişim formunu ve sosyal medya adreslerimizi kanal olarak kullanabilirsiniz.