HD Sigara Fiyatları 2024Güncel Liste

HD Sigara Fiyatları
HD Sigara Fiyatları
HD Sigara FiyatıFiyatlar
HD Blue Slims Family Sigara Fiyatı27,00 TL
HD Katıksız Red Kısa Sigara Fiyatı25,00 TL
HD Katıksız Red Uzun Sigara Fiyatı25,00 TL
HD Blue Kısa Sigara Fiyatı26,00 TL
HD Blue Uzun Sigara Fiyatı26,00 TL
HD Slim Sigara Fiyatı27,00 TL
HD SKY Blue Sigara Fiyatı26,00 TL
HD Blue Sigara Fiyatı25,00 TL
Kısa HD Sigara Fiyatı26,00 TL
Uzun HD Sigara Fiyatı26,00 TL
HD Sigara Fiyatları

HD sigara fiyatları, diğer sigara markalarından çok daha ucuzdur. Bu nedenle, son zamlardan sonra birçok insan HD marka sigara tüketmeye başlamıştır. Siz de sigara markası değiştirmeyi planlıyorsanız, HD markası; klasikleşmiş tütün tadı ile sizlere güzel bir alternatif olabilir.

Sigara markası, rakiplerinden biraz daha alt segmentte bir tütün kullanmaktadır. Bu nedenle tadını beğenememe ihtimaliniz yüksektir. Katıksız çeşitleri haricinde, genel olarak ağır kokulu ve damakta tat bırakan bir sigara ürünüdür. Bu nedenle, ilk olarak hafif çeşitlerinden başlamanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

  • HD Blue Slims Family Sigara Fiyatı: 27,00 TL
  • HD Katıksız Red Kısa Sigara Fiyatı: 25,00 TL
  • HD Katıksız Red Uzun Sigara Fiyatı: 25,00 TL
  • HD Blue Kısa Sigara Fiyatı: 26,00 TL
  • HD Blue Uzun Sigara Fiyatı: 26,00 TL
  • HD Slim Sigara Fiyatı: 27,00 TL
  • HD SKY Blue Sigara Fiyatı: 26,00 TL
  • HD Blue Sigara Fiyatı: 25,00 TL
  • Kısa HD Sigara Fiyatı: 26,00 TL
  • Uzun HD Sigara Fiyatı: 26,00 TL

HD Blue Slims Family Sigara Fiyatı

HD Blue Slims Family Sigara, markanın en ince sigara çeşididir. Genellikle kadınlar ve yeni içiciler tarafından tüketilmektedir. Siz de gün içerisinde çok fazla sigara tüketen biri değilseniz ya da günlük nikotin ihtiyacınız çok daha az ise bu çeşidi kullanabilirsiniz. HD Blue Slims Sigara Fiyatı, son zamlar ile birlikte 27 TL olmuştur.

HD Katıksız Red Kısa Sigara Fiyatı

HD Katıksız Red Kısa Sigara Fiyatı, 25 liradır ve diğer sigara çeşitlerinden çok daha ucuzdur. Markanın ve genel sigara piyasasının aksine çok daha az zararlı madde içermektedir. Bu nedenle, içenler tarafından pürüzsüz çekimi ile bilinmektedir. Boğazlarınızda garip bir tat bırakan sigara markalarından haz etmiyorsanız, markanın bu ürününü tercih edebilirsiniz.

HD Katıksız Red Uzun Sigara Fiyatı

HD Katıksız Red ailesinin bir diğer ürünü ise uzun modelidir. Kısa modelinin aksine, daha uzun süreli bir sigara kullanımı sağlamaktadır. Uzun yıllardır sigara tüketen kimseler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de gün içerisinde bir paketten fazla sigara tüketiyorsanız, uzun sigara çeşidine geçerek; daha az sayıda sigara tüketebilirsiniz. HD Katıksız Red Uzun Sigara Fiyatı son zamlar ile birlikte 25 TL olmuştur.

HD Blue Kısa Sigara Fiyatı

HD Red sigarasından biraz daha hafif bir çeşit arıyorsanız, markanın Blue sigara çeşitlerine bir göz atabilirsiniz. HD Blue Kısa Sigara Fiyatı, 26 liradır. Red’ten biraz daha hafif bir sigara çeşididir. Genellikle günde bir paket civarında sigara tüketen kimseler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

HD SKY Blue Sigara Fiyatı

HD SKY Blue Sigara Fiyatı, zamlar ile birlikte 26 TL’ye yükselmiştir. Sigara çeşidi olarak Marlboro Edge Blue ile benzerlik gösterdiğini sizlere söyleyebiliriz. Sigara markasının içim olarak en yumuşak ve en iyi çeşitlerinden bir tanesidir. Daha önce denemediyseniz ve sigara tercihinizi değiştirmek istiyorsanız bu çeşide bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

Değerli okurlarımız, bu yazımızda uygun fiyatlı sigara markası arayanlar için HD Sigara Fiyatları hakkında güncel bilgileri sizler ile paylaştık. Daha fazla sigara fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilir, yazılarımızı insanlar işle paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!