Camel Sigara Çeşitleri Nelerdir?

Camel Sigara Çeşitleri

Camel sigara çeşitlerinin hemen her biri, ülkemizdeki sigara markaları arasında en sık tercih edilenlerindendir.

Camel Sigara Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

Çoğu Camel sigarası, Virginia ve Türk tütünlerinin bir karışımını kullanır. Türk tütünleri Samsun ve İzmir sigaraların aromasına zenginlik katar.

Sigara, yoğun ve derin olarak tanımlanabilecek alışılmadık ve güçlü bir dumana sahiptir. Bu, markanın dünya çapında neden bu kadar popüler olduğunu açıklıyor.

Üç farklı sigara boyutu vardır: 70 mm, 84 mm ve 100 mm (king size). 70 mm genellikle 2 3/4 inç uzunluğundadır ve 84 mm ve 100 mm 3 – 3 1/4 inç uzunluğundadır.

Güçlü aroma ve dumanlarına rağmen, sigara sert veya uyuşturucu değildir. Tütünün yumuşaklığı ve nazik tadı, onları kadınlar ve yeni başlayanlar için uygun hale getirir.

Ayrıca Camel sigarası kolay sarılır. Bu, hareket halindeyken sigara içenler için mükemmel bir seçimdir.

Camel sigarasının kendine has bir tadı vardır. Diğer markalardan farkı da budur. Güneşte kurutulmuş tütünün doğal tadını meyvemsi veya serin tatlarla birleştirir.

Sigaraya adını da bu verir. Camel sigarası 1937’de icat edildi ve bugün hala dünyanın en büyük sigara üreticisi RJ Reynolds tarafından üretiliyor.

1980’lerin sonlarında RJR, Camel’i çağdaş genç yetişkin sigara pazarında Marlboro ve Newport ile rekabet edecek bir markaya dönüştürdü. Bu dönüşüm, sertliği ve boğaz tahrişini azaltan, sigaranın pürüzsüzlüğünü artıran ürün tasarımı değişiklikleriyle sağlandı. Bu ürün tasarımı iyileştirmeleri, gençlerin sigara içmeye başlamasına ve Camel’in marka payını artırmasına katkıda bulunmuş olabilir.

Sigara markaları ile ilgili daha fazla yazıyı web sitemizin ilgili kategorisinde bulabilirsiniz. Son yazılarımıza göz atmayı da unutmayın!

Kaynak