Marlboro Touch White Nikotin Oranı

Marlboro Touch White Nikotin Oranı

Herhangi bir sigaranın en önemli kısmı nikotin içeriğidir. Piyasada her sigarada farklı oranlarda nikotin bulunan çok çeşitli markalar bulunmaktadır.

En popüler markalardan biri, Philip Morris International’ın sahibi olduğu ve Altria (NYSE:) tarafından pazarlanan Marlboro’dur. Şirket ayrıca Camel sigaraları da üretmektedir.

Light sigaranın da birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar tipik olarak sigara içen için daha az zararlı olarak pazarlanmaktadır.

Beklediğinizden çok daha yaygındırlar ve daha açık renkli paketlerle sınırlı değildirler. Aslında, neredeyse her büyük tütün şirketinin ürün yelpazesinde bulunurlar.

En popüler hafif sigara markaları arasında şunlar yer almaktadır:

Gallaher Tobacco’nun bir markası olan Glamour, 3-5 mg katran ile 1 mg nikotin arasında değişen katran ve nikotin değerlerine sahiptir. Bu onları geleneksel sigara markalarıyla ilişkilendirilen güçlü tattan kaçınmak isteyenler için ideal kılar.

Bir başka popüler çakmak sigara markası olan Marlboro Goldtouch, üreticilerin ürünlerini sigara içenler için nasıl daha iyi hale getirebildiklerini gösteren bir başka mükemmel örnektir. Marlboro Gold Original‘den biraz daha ince, 7,1 mm çapında daha ince bir sigaradır ve rafine ve pürüzsüz bir tat sunar.

Bu sigara ayrıca kullanıcının görme yetisine güvenmeye gerek kalmadan ürünü tanımlamasını kolaylaştıran oldukça havalı görünen bir ambalaja sahiptir. Yeni ambalaj önceki versiyondan güzel bir yükseltme ve diğer sigara seçenekleri arasında kesinlikle öne çıkacak.