Parliament Sigarası Nedir?

Parliament Sigarası
Parliament Sigarası

Parliament sigarası, ünlü tütün şirketi Philip Morris International tarafından üretilen birinci sınıf bir sigara markasıdır. Marka, benzersiz filtresiyle tanınır.

Girintili kağıt filtre 1931’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sigaranın ikonik bir özelliği haline geldi. Parliament, bu benzersiz özelliği sunan ilk markalardan biridir.

Parliament Nasıl Bir Sigara Markasıdır?

Parliament en popüler sigara markalarından biridir ve Phillip Morris International (PMI) tarafından üretilmektedir. Bu sigaralar dünyanın birçok ülkesinde satılıyor ve satıldığı her ülkede en pahalı markalardan bir tanesi olmayı başarıyor.

Paket başına 50 dolara kadar mal olabilirler, bu da onları bazı insanlar için pahalı bir seçim haline getirir. Ancak kullanılan tütünün kalitesi yüksektir ve kaliteli bir içim keyfi yaşamak isteyen sigara tiryakileri için harika bir seçimdir.

Bir Parliament sigarası arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı tür vardır. Örneğin, tam aromalı bir sigara, mentollü bir sigara ve hatta daha hafif bir sigara tercih edebilirsiniz.

Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, farklı boyutlarda Parliament sigaralarının çeşitliliğini de bulabilirsiniz. Bu, sigara içme alışkanlıklarınız ne olursa olsun, sizin için mükemmel sigarayı bulmanızı sağlar. Ayrıca, Parliament sigaralarını online olarak makul bir fiyata satın alabilirsiniz, bu da güzel bir dumanın tadını çıkarmak için onlarca metre yol yürüyüp, zahmete girmeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Parliament Sigaralarının Tarihçesi Nedir?

Parliament, dünyadaki en eski ve en popüler sigaralardan biridir. Önde gelen bir küresel tütün şirketi olan Philip Morris tarafından yaratılmıştır.

Parliament sigaraları, hoş ve hafif bir duman oluşturan Türk ve burley tütünlerinin pürüzsüz bir karışımıdır. Ayrıca katranın sigara içen kişinin dudaklarına ve diline temas etmesini önleyen girintili bir filtreye sahiptirler. Bu, sigaranın genel tadını iyileştirmeye yardımcı olur.

Parliament markası, Philip Morris tarafından üretilen üst düzey bir sigaradır. Dünya çapında 30’dan fazla ülkede mevcuttur.

Koyu bir tonla yazılan “Parliament” yazısı, markanın özel statüsünü ve zengin mirasını simgelemektedir. Gri bir alt tabaka ve beyaz kenarlarla çevrilidir. Gri renk, tüketiciyi etkilemesi ve markanın statüsünü vurgulaması gereken iş dünyasının ve istikrarın bir işaretidir.

Parliament Sigara Çeşitleri
Parliament Sigara Çeşitleri

Parliament Sigaralarının Çeşitleri Nelerdir?

Parliament sigaralarının birçok farklı türü vardır. Bunlar, Parliament Night Blue, Parliament Aqua Blue, Parlamento Gümüş Mavisi ve Parlamento Süper Slims içerir.

Parlamento, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen elit bir sigara markasıdır. Bu sigaralar birinci sınıf tütünden yapılır ve lezzetli bir tada sahiptir.

Bu sigaralar ayrıca filtreyi dudaklarınızdan uzak tutan benzersiz bir ağızlığa sahiptir. Bu, onları içerken sadece lezzetin tadını çıkarmanızı sağlar.

Bu sigaraları diğer markalardan farklı kılan gömme filtredir. Ayrıca piyasadaki diğer sigaralardan çok daha hafif olmalarına yardımcı olur.

PMI, olağan kral boy Parliamentlere ek olarak, Parliament hafif ve ultra hafif çeşitlerin yanı sıra 100’ler ve mentol versiyonları da üretir. Bunlar CigsWay’den çevrimiçi olarak satın alınabilir. Bunları düşük bir fiyata satın alabilir ve kapınıza kadar gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilgilendiğiniz Parlamento sigara çeşidini seçip siparişinizi vermek.

Web sitemizin bu yazısında, Türkiye’deki en popüler sigara markalarından bir tanesi olan Parliament Sigarası hakkında bilinmeyenlerden bahsettik. Sigara, zararlı ve bağımlılık yapıcı bir üründür. Sigaranın zararları hakkındaki yazılarımızı web sitemizin ilgili kategorisinde bulabilirsiniz.