2023 Marlboro Sigara Fiyatları Ne Kadar?

Marlboro Sigara Fiyatları
Marlboro Sigara Fiyatları
Marlboro Sigara FiyatlarıFiyat
Marlboro Roll Uzun Sigara Fiyat35,00 TL
Marlboro Edge Klasik Sigara Fiyat35,00 TL
Marlboro Touch Blue Sigara Fiyat34,50 TL
Marlboro Red Sigara Fiyat35,00 TL
Marlboro Roll Sigara Fiyat35,00 TL
Marlboro Red Long Sigara Fiyat35,00 TL
Uzun Marlboro Sigara Fiyatı35,00 TL
Kısa Marlboro Sigara Fiyatı35,00 TL
Marlboro Double Fusion Sigara Fiyatı36,00 TL
Marlboro Light Sigara Fiyatı35,00 TL
Marlboro Gold Sigara Fiyatı35,00 TL
Marlboro Sigara Fiyatları

Ülkemizdeki en popüler markalardan Marlboro sigara fiyatları 2023 yılı itibariyle 35 Türk Lirasıdır. Sigaranın çeşitlerine göre fiyatı da değişiklik göstermektedir. Web sitemizin bu yazısında, tüm çeşitlerin fiyatlarını sizler ile paylaşmış olacağız.

 • Marlboro Roll Uzun Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Marlboro Edge Klasik Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Marlboro Touch Blue Sigara Fiyatı: 34,50 TL
 • Marlboro Red Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Marlboro Roll Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Marlboro Red Long Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Uzun Marlboro Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Kısa Marlboro Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Marlboro Double Fusion Sigara Fiyatı: 36 TL
 • Marlboro Light Sigara Fiyatı: 35 TL
 • Marlboro Gold Sigara Fiyatı: 35 TL

Marlboro Roll Uzun Sigara Fiyatı

Marlboro Roll Uzun, özellikle de 30 yaş ve üzerindeki sigara tüketicileri arasında oldukça popülerdir. Gelen zamlardan sonra Marlboro Roll Uzun Sigara Fiyatı 35 TL olmuştur.

Marlboro Edge Klasik Sigara Fiyatı

Marlboro Edge, piyasadaki hem tadı hem güzel hem de hafif sigara çeşitlerinden bir tanesidir. Özellikle genç erkekler ve kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Edge Klasik, Edge Blue ve Edge Sky çeşitleri 35 liradan kendisine alıcı bulmaktadır.

Marlboro Touch Blue Sigara Fiyatı

Marlboro sigara fiyatlarına gelen zamlardan sonra, Touch Blue çeşitlerinin fiyatları da artmıştır. Blue ve Gray çeşitleri 35 liraya yükselmiştir. Marlboro Touch White Sigara Fiyatı ise 34.50TL’den satılmaktadır.

Marlboro Red Sigara Fiyat

Marlboro sigara fiyatları arasında en popüler çeşitlerden bir tanesi de Marlboro Red’tir. Markanın en klasikleşmiş ve en çok tutulan sigara çeşidi kendisidir. Güncel fiyatı 35 liradır ve klasik paketinin aksine siyah paketi ile birlikte satılmaktadır.

Marlboro Roll Sigara Fiyatı

Marlboro Roll Sigara Fiyatı, Marlboro sarma sigarası olarak da bilinmektedir. Fiyatının daha da ucuz olması beklense de ne yazık ki Marlboro sigara fiyatı 35 lira olarak belirlenmiştir. Bakkal, market ve tekellerde bu fiyatı ile satıl alabilirsiniz.

Marlboro Red Long Sigara Fiyat

Marlboro Red Long Sigara Fiyatı, klasik adı ile Marlboro Uzun olarak da bilinmektedir. Bu çeşidin eski paketi, normalin aksine kapaklıdır. Bu kapak yana doğru açılmaktadır. Ancak siyah paket politikası ile birlikte, kendisi de sıradan bir sigara haline gelmiştir. Güncel market fiyatı 35 TL’dir. Eski paketini bulmak ise oldukça zorludur.

Uzun Marlboro Sigara Fiyat

Uzun ve kısa Marlboro sigara fiyatları, insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Bu iki sigara çeşidi oldukça klasik olmak ile birlikte, gelen zamlar ile birlikte 35 Liraya yükselmiştir. Bu fiyatlar nedeni ile birçok sigara bağımlısı, sigarayı bırakma evresine kadar gelmiştir.

Kısa Marlboro Sigara Fiyat

Kısa Marlboro Sigara Fiyatı, birçok kişi tarafından kullanıldığı için merak konusudur. Tıpkı uzun Marlboro sigara fiyatında olduğu gibi, bu çeşidin fiyatı da güncel olarak 35 TL’den alıcı bulmaktadır.

Marlboro Double Fusion Sigara Fiyat

Marlboro Double Fusion Sigara Fiyatı, güncel olarak 36 liradır. Ancak bu sigara çeşidinin ülkemizdeki satışı yasaktır. Birkaç tanıdık aracılığı ile bu sigara çeşidine ulaşabilirsiniz. Ulaşım sağlarsanız, alacağınız güncel fiyat bu şekildedir.

Marlboro Light Sigara Fiyat

Marlboro Light Sigara Fiyatı, 35 liradır. Genel olarak nikotin değeri bakımından diğer sigara çeşitlerine kıyasla çok daha hafiftir. Daha pürüzsüz bir şekilde içilebilir. Genellikle daha az sigara tüketen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Marlboro Gold Sigara Fiyat

Marlboro Gold, çok ağır olmamak ile birlikte; orta içim sigara çeşitlerinden bir tanesidir. Markanın en klasik sigara çeşitlerinden bir tanesi olarak da bilinmektedir. 2023 Marlboro Gold Sigara Fiyatı 36 Türk Lirasıdır.

Değerli okurlarımız, web sitemizin bu yazısında güncel Marlboro Sigara Fiyatlarından sizlere bahsettik. Fiyatlar hakkında görüşlerinizi, yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakmayı unutmayın!