Monte Carlo Sigara Markasının Tadı Nasıldır?

Monte Carlo sigaraları Avrupa’da çok ünlü bir markadır. 100 yılı aşkın bir süredir tütün üretiminde faaliyet gösteren büyük bir şirket olan Japan Tobacco International (JTI) tarafından üretilmektedir.

Monte Carlo marka sigaralar enfes bir yumuşaklığa, aromatik tada ve zengin bir tada sahiptir. Sigara içen kişinin zihninde rahatlatıcı bir duygu ve huzur sağlarlar.

Sigara içen her yetişkinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde farklı tarzlarda ve tatlarda mevcutturlar. İnce kıyılmış tütünden yapılıyorlar ve kaliteleri ve fiyatları 55 ülkede milyonlarca tüketici tarafından beğeniliyor.

Bu sigara markasının tüm çeşitlerini online ucuz sigara mağazamızda bulabilirsiniz. Monte Carlo Red ve Monte Carlo Super Lights gibi tüm klasiklerin yanı sıra harika mentol versiyonlarına sahibiz.

Diğer birçok markanın aksine, Monte Carlo sigaraları sadece yüksek kalite ve düşük fiyatlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda çok çeşitli ebat ve uzunluklarda sunuluyor. Bir pakette 10’lu, 20’li veya 24’lü sigaraların yanı sıra, sert ve yumuşak paketlerde uzun ve büyük boy sigaralardan birini seçebilirsiniz.

Ayrıca, herhangi bir sigara içen kişiyi memnun edecek özel soğuk mentol versiyonu da dahil olmak üzere çok çeşitli mentol seçeneklerine sahiptirler. Sıcak yaz günleri için mükemmel bir seçimdir. Tütün kalitesi yüksektir ve mentol dumanınıza ferahlatıcı ve serinletici bir his katar. Monte Carlo sigara markasının içerisinde bulunan mentol çok güçlü olmadığı için sigaraya yeni başlayanlar veya hafif ve hafif bir puro sevenler için uygun olacaktır.