Esse Sigara Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey – 2023 Fiyat

Esse Sigara
Esse Sigara

Esse sigara, Philip Morris International tarafından üretilen bir markadır. Esse sigaralar, çeşitli ülkelerde satılmaktadır ve genellikle sigara mağazalarında ve sigara satış noktalarında bulunabilirler.

Esse Sigara Çeşitleri

Sigara çeşitlerini liste şeklinde verelim. Piyasada her biri kendine has özelliklere sahip birçok esse türü vardır. Örneğin Esse Super Slims serisi, daha ince, daha zarif sigaraları tercih eden sigara tiryakileri için tasarlanmıştır. Esse Menthol serisi ise ferahlatıcı ve serinletici bir mentol tadı olarak tüketicilerine sunulmaktadır.

Gebelikte sigara kullanımını doğru buluyor musunuz? Bizim görüşlerimizi ilgili yazımızda okuyabilirsiniz!

Burada, mevcut farklı Esse sigara çeşitleri hakkında bilgiler bulunmaktadır.

  • Esse Super Slims: Şık ve şık bu sigaralar, daha ince sigaraları tercih eden sigara içenler için tasarlanmıştır. Normal, mentollü ve pürüzsüz gibi çeşitli tatlar vardır.
  • Esse Menthol: Adından da anlaşılacağı gibi ferahlatıcı mentol kokulu bir tütündür. İki tip mevcut olup bunlar ise; normal versiyon ve ultra ince versiyondur.
  • Esse Special Gold: Pürüzsüz ve rahat bir içim deneyimi için yüksek kaliteli tütün yapraklarıyla harmanlanmış tütün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tütünün ise normal hem de mentol aromaları mevcuttur.
  • Esselite: Bu sigaralar, normal sigaralara göre daha düşük katran ve nikotin seviyelerine sahip olarak üretilmektedir. Daha hafif bir dumanı tercih eden sigara içenler için her zaman bu tercih iyi bir seçenek olacaktır. Hem normal hem de mentol aromaları mevcuttur.

Diş çekiminden kaç gün sonra sigara içebilirsiniz? Uzman görüşlerimizi bir okuyun!

Esse Sigara Fiyatı
Esse Sigara Fiyatı

Esse Sigara Hangi Firmanın?

Esse tütün, Korea Tobacco & Ginseng Corporation (KT&G) tarafından üretilmektedir. Dumansız tütün ve tütünsüz ürünler dahil olmak üzere çok çeşitli tütün ürünleri üretmesiyle tanınır. Esse sigaraları; Güney Kore, Rusya ve diğer Asya Pasifik ülkeleri dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde satılmaktadır.

Ülkemizi bir zamanlar kasıp kavurmuş, ancak son zamanlarda tarih sahnesinden silinmiş olan Yeni Harman Sigarası hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Edindiğimiz tüm bilgileri yazımızdan okuyabilirsiniz.

Esse Sigara Hangi Ülkenin?

Esse tütünü, Koreli şirket Korea Tobacco & Ginseng Corporation (KT&G) tarafından üretilen ve pazarlanan bir tütün ürün markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumla birlikte, Güney Kore’nin en büyük tütün şirketlerinden biri olarak belirtilmektedir.

Diğer yurt dışı sigaralarından bir tanesi de Ome Sigara‘dır. Bu marka hakkında tüm bilgileri paylaştığımız yazımıza bir göz atabilirsiniz!

Esse Sigara Fiyatı

Esse sigara fiyatı, satın alındığı yer ve belirli sigara türü değişim göstermektedir. Genel olarak, Esse sigaraları diğer markalara göre daha pahalıdır. Bunun nedeni kısmen yüksek kaliteli tütün kullanmaları ve şık paketlemedir.

Sigara fiyatlarının vergiler ve diğer faktörler nedeniyle ülkeden ülkeye büyük ölçüde değişebileceğini lütfen unutmayın. Tütün bazı ülkelerde ağır bir şekilde vergilendirilebilir ve bu da fiyatları artırır. Diğer ülkelerde, daha düşük vergiler ve diğer ekonomik faktörler ile birlikte sigaralar daha uygun fiyatlı hale getirebilir. Ülkemizde Esse sigara çeşitleri fiyatları;

  • Esse Reserv 35 TL
  • Esse Xmell 35 TL
  • Esse Brown 35 TL
  • Esse Blue 35 TL
  • Esse Black 35 TL
  • Esse White 35 TL

Esse Sigara Nerede Satılıyor?

Esse sigara çeşitleri Tobacco, Korea Tobacco Ginseng Co., Ltd. tarafından üretilen ve satılan bir tütün ürünleri markasıdır. Mentollü, düzenli ve pürüzsüz gibi çeşitli tatlar vardır. Esse tütünü, bu ürünü oluşturmak için ince kağıt haline getirilen yüksek kaliteli tütün yaprakları ve diğer bileşenlerin bir karışımıdır. Esse sigaralarında kullanılan tütün karışımları her zaman pürüzsüz ve tatmin edici bir içim deneyimi sağlamak için özenle hazırlanır.

Diğer az bilinen sigara markaları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son yazılarımıza göz atmayı da unutmayın!