2023 Güncel Parliament Night Blue Fiyatı Kaç TL?

Parliament Night Blue Fiyatı
Parliament Night Blue Fiyatı
Güncel Parliament Night Blue Fiyatı
Güncel Parliament Night Blue Fiyatı

Parlimanet Night Blue fiyatı, son gelen zamlar ile birlikte 34 Liraya yükseldi. 2023 yılında yapılan ilk zam bile, sigara tiryakilerinde huzursuzluğa yol açtı.

Güncel Parliament Night Blue FiyatıFiyat
Parliament Night Blue Pack Fiyatı34,00TL
Parliament Midnight Blue Fiyatı34,00TL
Uzun Parliament Fiyatı34,00TL
Parliament Slim Fiyatı34,00TL
Parliament Night Blue Fiyatı

Parliament sigaralar, Philip Morris International tarafından üretilen bir markadır. Bu sigaralar, filtreli klasik sigara çeşididir ve dünya çapında satılmaktadır. Parliament sigaralar, özel bir tat ve kokuya sahiptir ve özellikle “Lights” ve “Lights Menthol” çeşitleriyle ünlüdür.

Burun ameliyatı sonrasında sigara içmek için bir süre beklemeniz gerekir. Tam bilgiyi ilgili yazımızdan öğrenebilirsiniz.

2023 Güncel Parliament Night Blue Fiyatı

Parliament sigaraların filtresi, içerisinde barut ve mısır nişastası bulunan bir filtre kullanır. Bu filtre, sigaranın tat ve kokusunu azaltmaya ve dumanın zararlı maddelerini süzmeye yarar. Parliament kaç para noktasında ise sigaranın bütün türleri 34 TL olarak düzenlenmiştir. Güncel olarak ise Parliament night blue fiyatı ise 34 TL’dir.

Ocak 2023 Zamlı Parliament Fiyatları

Ülkemizde Parliament sigaraları üretilmemektedir. Philip Morris International, sigaralarını dünya çapında birçok ülkede üretmektedir ve Türkiye bunlardan biri değildir. Türkiye’de sigara üretimi yapılmakta ancak Parliament markası burada üretilmemektedir. Bu nedenle de Parliament sigaranın fiyatları güncellenmektedir. Ocak 2023 tarihi itibariyle sigaraların tamamı 34 TL’den satılmaktadır. Parliament kaç para diye araştırmanız sonucunda 34 TL karşınıza çıkacaktır. Fiyatlar ise güncellenmeye devam etmektedir.

Gebelikte sigara kullanımı ile ilgili yazmış olduğumuz çarpıcı makalemize kesinlikle bir göz atmalısınız!

Parliament Night Blue Pack Fiyatı

Parliament Night Blue Pack Fiyatı34,00TL
Parliament Night Blue Pack Fiyatı

Parliament night blue fiyatı ile birlikte pack fiyatı da aynı dengede yer almaktadır. Parliament sigaralarının Lights çeşidi, daha az nikotin içermesi nedeniyle daha az duman üretir. Bu çeşit, sigaranın tat ve kokusunu azaltmaya yarayan bir filtre kullanır. Lights çeşitleri, sigara içmenin zararlı etkilerini azaltmaya çalışanlar için popüler bir seçenektir. Parliament sigarasının ülkemizde güncellenmesi ile birlikte Ocak 2023 tarihi itibariyle Parliament night blue pack fiyatı da 34 TL’dir.

Parliament Midnight Blue Fiyatı

Parliament Midnight Blue Fiyatı34,00TL
Parliament Midnight Blue Fiyatı

Parliament Midnight sigaralar, özel bir tat ve kokuya sahiptir ve özellikle “Extra” ve “Extra Menthol” çeşitleriyle ünlüdür. Parliament Midnight Extra çeşidi, daha yoğun bir tat ve kokuya sahiptir. Bu çeşit, sigaranın tat ve kokusunu azaltmaya yarayan bir filtre kullanır. Parliament Midnight Extra çeşidi, sigara içmenin zararlı etkilerini azaltmaya çalışanlar için popüler bir seçenektir. Parliament Midnight Extra Menthol çeşidi ise mentol aromasını içerir. Mentol, sigaranın tat ve kokusunu azaltır ve dumanın zararlı maddelerini süzmeye yarar. Aynı zamanda mentol, solunum yollarını rahatlatır ve nefes almayı kolaylaştırır. Parliament Midnight Extra Menthol çeşidi, mentol sevdalıları için popüler bir seçenektir.

Peki sizce Parliament marka sigaların kalorisi var mı? Bu soruyu cevapladığımız yazımıza bir göz atabilirsiniz!

Parliament sigarasının ithal bir ürün olmasından dolayı fiyatları dolar endeksli olarak gerçekleştirilir. Ülkemizde bu durumlara bağlı olarak fiyatlarda güncelleme yapmaktadır. Güncel Parliament midnight blue fiyatı ise 34 TL’dir.

Parliament Slim Fiyatı

Parliament Slim Fiyatı34,00TL
Parliament Slim Fiyatı

Ülkemizde ince parliament olarak bilinen; Parliament slim ülkemizde tutulan bir sigaradır. İnce Parliament fiyatı ise 34 TL olarak belirlenmiştir.

Uzun Parliament Fiyatı

Uzun Parliament Fiyatı34,00TL
Uzun Parliament Fiyatı

Ülkemizde en fazla tercih edilen sigaralardan biri ise uzun Parliament olarak bilinir. Uzun Parliament sigarası da diğerleri gibi 34 TL olarak belirlenmiştir.

Kısa parliament kaç para diye bir araştırma girerseniz; Parliament grubu içerisinde yer alan sigaraların tamamı 34 TL olarak güncellenmiştir.

Bu fiyatlara karşılık ülkemizde en fazla tutulan Parliament night blue olarak bilinir. Parliament night blue fiyatı da belirttiğimiz gibi 34 TL olarak belirlenmiştir.

Sigara fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz soruları yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Diğer tüm fiyatları öğrenmek için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!